Ciągnik MF 8730 S

325 KM za 599 900 PLN

Wyślij zapytanie
  • 4-punktowa aktywna amortyzacja kabiny,
  • Gwarancja MF Care 5 lat/2500 mth - 1900 złotych z możliwością rozszerzenia.

Massey Ferguson

Gwarancja niezawodności.

Massey Ferguson to światowy producent maszyn rolniczych. Przedsiębiorstwo zostało założone w latach 50-tych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych, jednak jego korzenie sięgają jeszcze XIX stulecia.


Rozwiązania stosowane w maszynach tej marki często stają się standardami obowiązującymi wszystkich producentów. Właśnie dlatego Massey Ferguson jest jedną z wiodących marek ciągników na świecie.


Maszyny Massey Ferguson charakteryzują się najwyższą jakością, a ich konstrukcja łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z najnowszymi technologiami.

Ciągnik MF 8730 S - 325 KM za 599 900 PLN

Przewyższa oczekiwania.

325 KM za 599 900 PLN

Ciągnik MF 8730 S

Ciągniki MF 8700 S reprezentują szczytowe osiągnięcie Massey Ferguson w dziedzinie inżynierii, jakości, niezawodności, wydajności i oszczędności paliwa w segmencie ciągników rolniczych o wysokiej mocy.


Nowa seria MF 8700 S ustawia poprzeczkę niezwykle wysoko dzięki nowemu silnikowi AGCO Power 8,4 l zdolnemu generować do 405 KM, znakomitemu stosunkowi mocy do masy, bezstopniowej przekładni ML 260 oraz optymalnym gabarytom generującym znakomitą siłę uciągową przy minimalnym nacisku na glebę. Oprócz tego ciągnik posiada kompleksową obsługę rolnictwa precyzyjnego dzięki 9” terminalowi Datatronic 5 stanowiącego wyposażenie standardowe.

Zobacz kluczowe zalety
MF 8730 S

Dlaczego warto?

Silnik AGCO Power 6 cyl. 8,4 l Twin Turbo 295 KM mocy maksymalnej/325 KM z EPM.

Udźwig TUZ - przedni podnośnik 5 000 kg, tylny -12 000 kg.

Bezstopniowa przekładnia ML 260

50 km/h przy 1550 obr/min.

Średnia masa wysyłkowa: 15 000 kg.

4 punktowa aktywna amortyzacja kabiny.

Amortyzowana oś przednia.

9" wielofunkcyjny dotykowy terminal.

Przygotowanie pod nawigację.

Oddzielne układy hydrauliczny i przekładniowy; hydraulika LS 205l/min.

Fundamenty ciągnika MF 8730 S

Silnik AGCO Power

Nowa generacja silników zapewnia moc i moment obrotowy na niespotykanym poziomie, a wszystko to przy minimalnym zużyciu paliwa. 6-cylindrowy silnik o pojemności 8,4 litrów pozwala uzyskać aż 325 KM! Moduł EPM wprowadza odpowiednie regulacje zgodnie z wymaganą ilością i momentem podawania paliwa. Dzięki temu moc silnika można zwiększyć o dodatkowe 30 KM.

Przekładnia Dyna-VT

Bezstopniowa przekładnia Dyna-VT to niezwykle prosty w obsłudze system przenoszenia mocy o wysokiej wydajności. Dzięki temu rozwiązaniu można zawsze uzyskać właściwą prędkość roboczą, która będzie odpowiednia do warunków i używanego osprzętu. Dyna-VT zapewnia również optymalne obroty silnika, dzięki którym maksymalnie przyspieszymy prędkość pracy.

Tylny podnośnik

Udźwig tylnego podnośnika na poziomie 12 000 kg oznacza, że zaledwie kilka ciągników w tym przedziale mocy jest w stanie dorównać ciągnikom z linii MF 8700 S. Tylny podnośnik wyposażony w podwójne zewnętrzne ramiona i podwójne stabilizatory teleskopowe o zmiennej pozycji pływakowej, idealnie sprawdza się w zakresie wykorzystywania ciężkich maszyn.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz informacji?

Jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw swoje dane, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie!

Chcesz skontaktować się bezpośrednio z naszym przedstawicielem? Kliknij i zobacz lokalizator dealerów!

Znajdź dealera!

Niniejsza publikacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. § 1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z lokalnym dealerem Massey Ferguson. Podane ceny są cenami netto. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.