już od 326 600 zł netto!

Ciągniki MF 7715 S Dyna-6

6 cylindrów i 155 KM

Wyślij zapytanie

Zyskaj gratis!

Amortyzowana oś przednia.

Rozszerzona gwarancję 3 lata / 1200 mth.

Massey Ferguson

Gwarancja niezawodności.

Massey Ferguson to światowy producent maszyn rolniczych. Przedsiębiorstwo zostało założone w latach 50-tych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych, jednak jego korzenie sięgają jeszcze XIX stulecia.


Rozwiązania stosowane w maszynach tej marki często stają się standardami obowiązującymi wszystkich producentów. Właśnie dlatego Massey Ferguson jest jedną z wiodących marek ciągników na świecie.


Maszyny Massey Ferguson charakteryzują się najwyższą jakością, a ich konstrukcja łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z najnowszymi technologiami.

Ciągniki MF 7715 Dyna-6

Stworzony do pracy w polu!

Najnowsze ciągniki Massey Ferguson serii 7700 S to maszyny stworzone z myślą o ciężkiej pracy polowej i transportowej. Duży rozstaw osi 2,88 m, średnia masa wysyłkowa na poziomie 7200 kg oraz niezwykle oszczędne i dynamicznie silniki 6 cylindrowe AGCO Power to gwarancja najwyższych osiągów i niskich kosztów eksploatacji.


Oczekując najwyższej wydajności i komfortu możesz nabyć pakiet Efficient za jedyne 9 999 zł netto, który zawiera ponadto: podłokietnik Command Control posiadający możliwość obsługi co najmniej 2 elektrozaworów oraz tempomatów, amortyzowaną oś przednią oraz amortyzowaną kabinę.

Zobacz kluczowe
zalety MF 7715 Dyna-6

Dlaczego warto?

Silnik 6 cylindrów 6.6 l

Agco Power 155 KM (z Boost 175KM), 750 Nm.

Rozstaw osi: 2,88 m.

Przekładnia: Dyna-6 – 50 km/h ECO.

Średnia masa wysyłkowa: 7200 kg.

Układ hydrauliczny: LS 110 l/min.

Amortyzowana oś przednia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz informacji?

Jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw swoje dane, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie!

Chcesz skontaktować się bezpośrednio z naszym przedstawicielem? Kliknij i zobacz lokalizator dealerów!

Znajdź dealera!

Niniejsza publikacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. § 1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z lokalnym dealerem Massey Ferguson. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.